KULLANIM ŞARTLARI

www.eldiveniste.com web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitesinin sahibi N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf, mülkiyet yetkisi N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.’ye aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Bu KULLANIM KOŞULLARININ BELİRTİLDİĞİ metinde; www.eldiveniste.com web sitesi "SİTE", bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapan, ürün satın alan ve sair kişiler ise "KULLANICI" olarak adlandırılmıştır.

1- N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. ‘nin sahibi olduğu www.eldiveniste.com sitesinin kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir. www.eldiveniste.com’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uymayı ve uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi mülkiyet hakkı N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. ‘ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

2- N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ., sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

3. Sitenin Gizlilik ve kullanım şartlarını 'nı, üyelik sözleşmesini, gizlilik sözleşmesini web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

4. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde EDİRNE Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

5. N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ, web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin /ürünün güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.‘nin WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

6-Sİte Sahibi işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Gizlilik sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ile satış sözleşmesinde ayrıntılı olarak sorumluluk kabul edilemeyen haller belirtilmiş olup, siteye giriş ile her kişi bu sözleşmeleri okumuş ve hükümlerini kabul etmiş sayılır.

7-Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, Site sahibi N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Kullanım koşulları sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait kullanım koşulları, Gizlilik Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi metinlerini bularak okumanız önerilir. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

8-Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı Web Sitesi’nin sahibi N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.’nin yada N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.‘nin lisans aldığı kuruluşların veya şirketin mülkiyetindedir. N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

9-Sorumluluğun Sınırlandırılması N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ., bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile N VE H MEDİKAL İTHALAT İHRACAT PAZ.VE TİC. LTDİ. ŞTİ.‘nin kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

10-Wep sitesi genel olarak herkesin kullanımına açıktır Ancak siteden 18 yaşından küçükler alışveriş yapamaz. Kullanıcının siteye giriş ve üyeliği sırasında verdiği bilgiler doğru kabul edilir. Kullanıcının doğru bilgi vermemesi ya da bilgilerini güncellememesinden kaynaklanan zarar ziyan, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir. Bu hususlarda site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklenemeyeceğini kullanıcı kabul eder.

11-Kayıtlı bilgiler YASAL DÜZENLEMELERİN ÖNGÖRDÜĞÜ SORUMLULUKLAR ÇERÇEVESİNDE ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Site gizlilik sözleşmesinde ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Siteye giriş yapan her kişi gizlilik sözleşmesini de okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen okuyunuz.

12- www.eldiveniste.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.eldiveniste.com mümkün olan tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.eldiveniste.com ‘da üye güvenliğini üst seviyede tutmak adına 3D Secure Güvenlik Uygulaması kullanılmaktadır ve gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. www.eldiveniste.com tarafından toplanan bilgiler (kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri hariç) genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Kredi kartı ve bankamatik kart bilgileri ise hiçbir şekilde sitede kayıt altına alınmamaktadır. www.eldiveniste.com sitesi, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü mümkün olan endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda herhangi bir garanti vermemektedir. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir. Yetkisiz kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğan zarar www.eldiveniste.com 'un sorumluluğunda değildir.

13- İş bu site "KULLANIM ŞARTLARINI " okuyan her kişi, aynı zamanda "GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır.

14-Şayet kullanıcı, siteye üye olmak ve alışveriş yapmak isterse, bu halde ""KULLANIM ŞARTLARINI ","GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ"ni,"ÜYELİK SÖZLEŞMESİ","ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNU" "SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ" de okumuş ve tüm hükümlerini onaylayarak kabul etmiş sayılır. Bu sitenin kullanım şartları ile getirilen hükümler yukarıda belirtilen ve sitede yer alan diğer sözleşmelerin ayrılmaz bir parçasıdır.